Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Системи контролю і управління доступу

Системи контролю і управління доступу

Системи контролю і управління доступу забезпечують функцію захисту від несанкціонованого доступу сторонніх і небажаних осіб на територію, та розмежування доступу співробітників усередині підприємства. Піддаватися контролю можуть як люди, так і транспортні засоби.

Наша компанія виконує роботи:

 • з проектування систем контролю управління доступом;
 • з монтажу, пуско-налагодження, інтеграції систем контролю управління доступом;
 • з ремонту, технічного обслуговування систем контролю управління доступом.

Системи контролю доступу можуть бути мережевими або автономними, традиційними дротяними або радіоканальними, з використанням біометрії, коду або портативних карт та брелків.

Локальні системи контролю доступу

Дані системи дозволяють обмежити доступ в одній конкретній точці (наприклад двері на вулицю з чорних сходів або одиночний шлагбаум).

Головна перевага такої системи контролю доступу - це простота в монтажі, обслуговуванні і експлуатації, і досить низька ціна. При цьому запис нових ключів здійснюється безпосередньо у такої системи.

Розробка проектної документації для локальної системи контролю доступу, як правило, не потрібна.

Переваги систем контролю і управління доступом:

 

2-layers
система контролю доступу визначає, хто допускається до входу або виходу, куди і звідки дозволено заходити і виходити, коли можна перебувати в тих чи інших приміщеннях
2-layers1
на відміну від звичайних замків, системи контролю доступу можуть обмежити доступ власнику ключа (картки) у певні дати або час
2-layers2
звичайні замки не здатні надати повний звіт про те, хто і коли відкривав певну двері
4
системи контролю і управління доступом часто інтегровані з системами охоронної сигналізації, відеоспостереження та пожежної сигналізації, що дозволяє найбільш ефективно вирішити задачу забезпечення безпеки підприємства.

Мережеві системи контролю доступу

Використовуються для офісних будівель, промислових підприємств, багатофункціональних центрів і комплексів.

Відкривають великі можливості для керівника підприємства, співробітників служби безпеки, бухгалтерії і відділу персоналу:

 • програмування системи контролю доступу на права доступу співробітників;
 • оперативна видача перепусток;
 • призначення часу перебування на роботі, контроль робочого часу, трудової дисципліни;
 • дистанційне відкриття дверей, воріт шлагбаумів з поста охорони;
 • автоматичне розблокування системи при спрацюванні пожежної сигналізації;
 • ведення історії як по одній людині, так і по групі людей (зберігається на жорсткому диску комп'ютера), відображення графічних планів приміщень, що охороняються, точок на комп'ютерний монітор;
 • можливість в режимі реального часу бачити місцезнаходження будь-якого співробітника, перегляд стану точок доступу (відкрита / закрита) в реальному часі;
 • синхронізація з системами охоронної сигналізації, відеоспостереження та пожежної безпеки.

Мережева система контролю і управління доступом є більш складною, ніж локальна, і вимагає розробки проекту відповідно до технічного завдання замовника.

До найбільш популярних рішень відносяться: контроль доступу для прохідної підприємства або офісного центру, системи контролю доступу для готельних комплексів, системи контролю доступу та обліку робочого часу для державних установ і виробничих підприємств, системи контролю доступу для спортивно-оздоровчих комплексів, системи контролю доступу для навчальних закладів.

Консультація