Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Вимірювання опору ізоляції. Протокол за 24 години

Вимірювання опору ізоляції. Протокол за 24 години

Дізнатися вартість за 5 кліків

Крок 1 з 6
Площа об'єкту:

До 100 кв.м.

Від 100 до 500 кв.м.

Від 500 до 1000 кв.м.

Більше 1000 кв.м.

Кількість приміщень в об'єкті:

Одне

Від 2 до 10

Від 10 до 50

Більше 50

Яке місто:
Терміновість

від 5 до 6 робочих днів

від 7 до 10 робочих днів

від 10 до 14 робочих днів

від 14 до 20

Вид приміщення:

Аптека

Магазин

Ресторан/Кафе

Склад

Виробниче приміщення

Офіс

Закріпимо за Вашим номером індивідуальну знижку 10% за реєстрацію декларації, 50% на навчання по пожежній безпеці й 50% на перезарядку вогнегасників

Повернутися назад
Далі

Від стану електроізоляції безпосередньо залежать втрати електричного струму, пов'язані з можливістю його витоку з електросистеми через ділянки з неякісною ізоляцією, її безпеку для людини і можливість тривалої безаварійної роботи.

Для того, щоб подібних проблем не виникало, необхідно точно дотримуватися правил проектування та експлуатації електромереж.

Замір опору ізоляції повинен регулярно проводитися на всіх електричних лініях і мережах, тільки так можна заздалегідь виявити ступінь зношеності ізоляції та її ізолюючі якості.

Кваліфікований замір ізоляції

Кваліфікований замір ізоляції полягає в вимірюванні опору ізоляції всіх проводів і з'єднань електромережі.

Проводити такі випробування і виміри, що виконуються за допомогою спеціального обладнання, можуть тільки фахівці, які мають відповідний доступ і дозвіл для здійснення вимірювальних робіт.

Що може статися, якщо не зробити вимір опору ізоляції та заземлення?

Заземлення продовжує термін служби електроприладів, це особливо відчутно під час покупки дорогої техніки, вона прослужить набагато довше.

Найбільша небезпека ураження струмом очікує в місцях підвищеної вологості.

Якщо в будь-якій частині електропроводки або електроприладу (комп'ютера, кавоварки і т. д.) порушиться ізоляція, коли фазний провід торкнеться нульового , відбудеться коротке замикання. Оскільки опору в місці контакту немає - струм в контакті починає швидко рости, тим самим він розплавить дроти і призведе до небажаних наслідків: від перегорання приладу до виникнення пожежі.

Для захисту від короткого замикання служить запобіжник, вставлений в фазний провід, при зростанні струму він згорить і розімкне ланцюг до того, як відбудеться загоряння. При цьому згорілий запобіжник замінюється новим.

Для монтажу захисного заземлення необхідно в обов'язковому порядку залучати професіоналів, які проведуть необхідні розрахунки і запропонують найбільш відповідне рішення саме для Вашого приміщення.

Це буде служити Вам гарантією захищеності сім'ї, офісу або підприємства, а також всього Вашого майна.

Консультація